Jakie łóżko do pokoju Twojego dziecka?

Jakie łóżko do pokoju Twojego dziecka?

Na jaki materiał powinniśmy zwrócić uwagę?

Materiał, z którego będzie wykonane łóżko naszego dziecka jest bardzo ważne. Powinniśmy się skupić przede wszystkim na materiałach, które są wytrzymałe, odporne na plamy oraz łatwe do czyszczenia. Idealnym materiałem posiadającym te wszystkie cechy jest welur. Dodatkowo jest on bardzo przyjemny w dotyku, rozciągliwy oraz podczas upałów, nie przykleja się do ciała. Ta tkanina bardzo często zestawiana jest z eleganckimi dodatkami, jak i minimalistycznymi akcentami, które wykonane są z jasnego drewna. Nie straszne są jej pazury i zęby naszych domowych zwierzaków.

Łóżko tapicerowane 90×200 z materacem – warto?

Jeżeli jedyną rzeczą, której brakuje Ci w pokoju Twojego dziecko jest łóżko tapicerowane 90×200 z materacem, to powinieneś zastanowić się nad łóżkiem o modelu Tiffany. Idealnie dopasuje się on do stylu skandynawskiego jaki i retro. Jest on właśnie tapicerowany welurem, czyli jednym z lepszych materiałów tapicerskich. Łóżko o tym modelu stoi na drewnianych nóżkach, a jego wezgłowie jest pięknie pikowane. Materac, który jest w zestawie, ma oznaczenie H3. Ten symbol mówi nam o tym, że materac jest półtwardy. Jeżeli zależy nam na twardszym materacu lub mamy problemy z kręgosłupem, to za drobną opłatą możemy zamówić materac indywidualnie.

Łóżko tapicerowane 90×200 z szufladami – oszczędność miejsca

Pokój naszego dziecko może być dość mały, dlatego ważne jest, aby dobrze zagospodarować w nim miejsce. Łóżko tapicerowane 90×200 z szufladami jest idealnym rozwiązaniem na tego typu problemy! Dzięki takim szufladom zaoszczędzimy bardzo dużo miejsca. Możemy schować w nich naszą pościel, poduszki, koce, książki lub niepotrzebne nam na tę chwilę rzeczy. Po ich zamknięciu, łóżko wraca do swoich normalnych rozmiarów, a my zyskujemy dodatkowe miejsce. Wykonanie naszych mebli zawsze jest na najwyższym poziomie, dlatego nie ma co się martwić, że szuflady się będą zacinać. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz klient był zadowolony!